ESP LTD EC-256 VN

ESP LTD EC-256 VN

12690 Kč

No a tohle chcete: ESP LTD EC-256 VN od výrobce ESP LTD - tento artikl je tady pro vás v neopakovatelné akci za 12690 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213107
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Tohle si zamilujete: ESP LTD EC-256 VN co bereme od značky ESP LTD - tento artikl doporučujeme za téměř velkoobchodní cenu 12690. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Elektrická kytara

 Řada cenově dostupnějších elektrických kytar LTD EC-256 představuje kvalitně zpracované nástroje typu Les Paul, které osloví začátečníky i zkušené hráče.

Mahagonové tělo modelu EC-256 VN zdobí efektní vrchní dýha z fládrovaného javoru. Krk ze tří kusů mahagonu je k tělu přilepen. Plochu hmatníku ze dřeva jatoba, známého jako brazilská třešeň, rozděluje dvaadvacet pražců velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva firemní pasivní humbuckery poskytují zvuku kytary potřebný drive. Ke standardním úpravám slouží dva ovladače hlasitosti, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Díky funkci Push/Pull tónové clony a možnosti rozdělit cívky humbuckerů lze rozšířit zvukový arzenál o charakter single-coil snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a v pevné kobylce a struníku TOM.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD EC-256 VN

ESP LTD EC-256 VN

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce