ESP LTD EC-407 BKS

ESP LTD EC-407 BKS

23990 Kč

Jakostní ESP LTD EC-407 BKS s trendy značkou ESP LTD - tento artikl čeká na vás ve výhodné akci za 25390 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN131591
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Radost přinášející ESP LTD EC-407 BKS od značky ESP LTD - tento hit můžete získat s extra slevou za 25390. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku..

Elektrická sedmistrunná kytara

 Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů. Za zlomek ceny tak můžete mít velmi kvalitní nástroj, který stojí za nejedním slavným riffem.

Tělo této sedmistrunné kytary je zhotoveno z mahagonu a javorového topu. Lemovka obepínající tělo, krk a hlavici kytary vhodně kontrastuje s barevnou úpravou nástroje. Ke krku ze tří kusů javoru s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hluboko do těla, přiléhá hmatník ze dřeva pau ferro osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci tradičně usnadňují polohové bloky.

Dva aktivní humbuckery značky EMG s vysokým výstupním signálem poskytují kytaře šťavnatý zvuk a jasnou artikulaci tónu i v nejhlubších polohách, takže můžete směle tesat ostré core, djentové či metalové riffy. K úpravám slouží dva potenciometry hlasitosti (pro každý snímač zvlášť), tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve struníku a prochází přes pevnou kobylku s nastavitelnou výškou strun. Stabilní ladění zaručují firemní mechaniky.

ESP-LTD EC-407 je tedy velmi kvalitní nástroj, jenž si své místo najde v jakékoli kapele. Hledáte-li kytaru, která Váš part spolehlivě protlačí zvukem kapely, vyzkoušejte toto ESP-LTD.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD EC-407 BKS

ESP LTD EC-407 BKS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce