ESP LTD EX-200 BLK (použité)

ESP LTD EX-200 BLK (použité)

10500 Kč

Právě je za dobrou cenu ESP LTD EX-200 BLK (použité) od značky ESP LTD - tento hit seženete při právě probíhající akci za 10500 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. NEPLAŤTE DOPRAVNÉ A BALNÉ, nabídka platí pro objednávky v hodnotě nad tři tisíce korun. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221991
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Právě je za dobrou cenu ESP LTD EX-200 BLK (použité) od firmy ESP LTD - tento produkt nabízíme v úžasné akci za 10500. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?.

Elektrická kytara

 Nástroj jeví na některých místech drobné, kosmetické známky používání (šmouhy v laku po trsátku apod.).

Elektrické kytary tvaru Explorer si nejspíše mnozí, a zcela právem, spojí s 80. léty a kapelou Metallica, která svým názvem přesně symbolizovala subkulturu dané doby. Model LTD EX-200 pokračuje v této dlouhé tradici. Představuje dobrou volbu pro pamětníky, ale i současnou výzvu novým nastupujícím generacím rockerů a metalistů.

Tělo kytary s typickým tvarem Explorer je vyrobeno z mahagonu. K lepenému krku ze tří kusů javoru přiléhá hmatník ze dřeva jatoba, též známému jako brazilská třešeň, osazený dvaadvaceti pražci typu Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují bílé poziční tečky. Dva firemní pasivní humbuckery jsou zárukou šťavnatého zvuku s patřičným drivem. Struny jsou na jedné straně uchyceny ve firemních ladících mechanikách, na druhé přes sedla ve struníku kytary. Hardware v černém provedení podtrhují její stylový vzhled.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD EX-200 BLK (použité)

ESP LTD EX-200 BLK (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce