ESP LTD F-200 BLKS

ESP LTD F-200 BLKS

13390 Kč

Spokojenost přinášející ESP LTD F-200 BLKS s osvědčenou značkou ESP LTD - tento produkt máte po jednoduché objednávce v časové omezené slevě za 13390 Kč. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213114
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Spokojenost přinášející ESP LTD F-200 BLKS značky ESP LTD - tento produkt koupíte extra levně za 13390. Poskytujeme vám příjemný nákup z vašeho počítače, tabletu či smartphonu. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektrická kytara

 Elektrická kytara F-200 BLKS s výrazným Hard & Heavy designem spadá do cenově dostupnější řady LTD 200 Series. Originální design a celkový koncept nástroje jistě osloví milovníky metalu, tvrdších rockových žánrů a obecně hráče s dobrodružnou povahou.

Tělo kytary je zhotoveno z mahagonu. K přišroubovanému krku ze tří kusů javoru s užším rychlým profilem Thin U je přilepen hmatník ze dřeva jatoba, známého jako brazilská třešeň, osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové značky s ostrým metalovým designem.

Dva firemní pasivní humbuckery poskytují zvuku kytary potřebný drive. Ke standardním úpravám slouží dva ovladače hlasitosti, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Díky funkci Push/Pull tónové clony a možnosti rozdělit cívky humbuckerů lze rozšířit zvukový arzenál o charakter single-coil snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a v licenčním tremolu Floyd Rose s jehož pomocí zpestříte hru působivými zvukovými efekty. Zámky na nultém pražci zajišťují maximální stabilitu ladění i při častém používání páky.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD F-200 BLKS

ESP LTD F-200 BLKS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce