ESP LTD GL-200 MT

ESP LTD GL-200 MT

18590 Kč

Kvalitní ESP LTD GL-200 MT co nám vyrábí ESP LTD - tento artikl nepropásněte za hustou cenu 18990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN201219
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Váš oblíbený produkt, ESP LTD GL-200 MT co odebíráme od výrobce ESP LTD - tento hit seženete za jedinečnou cenu 18990. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektrická kytara

 ESP LTD GL-200 MT je cenově dostupnější verze signature modelu M-1 Sunburst Tiger (jednoho z vůbec prvních signature modelů značky ESP). S tímto Superstratem okouzloval kytarista George Lynch, v řadách v té době mimořádně populární glammové party Dokken, už v polovině osmdesátých let davy nadšených fanoušků a fanynek.

Kytara už na první pohled upoutá naprosto dobově určujícím tygrovaným designem. Její tělo je zhotoveno z lípy. K přišroubovaném javorovému krku s užším rychlým profilem Thin U je přilepen javorový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují poziční tečky.

Pasivní kobylkový humbucker poskytuje kytaře potřebný zvukový drive. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a ve dvojzvratném tremolu Floyd Rose Special s jehož pomocí zpestříte hru působivými zvukovými efekty. Zámky na nultém pražci zajišťují maximální stabilitu ladění i při častém používání páky.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hettfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD GL-200 MT

ESP LTD GL-200 MT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce