ESP LTD H-1001 QM STBLK

ESP LTD H-1001 QM STBLK

27990 Kč

Udělejte si radost: ESP LTD H-1001 QM STBLK originální od labelu ESP LTD - toto zboží si můžete nechat dodat s unikátní slevou za 27990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213120
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Tohle si zamilujete: ESP LTD H-1001 QM STBLK od firmy ESP LTD - tento artikl musíte mít téměř zdarma za 27990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary H-1001 s charakteristickým tvarem těla typu Superstrat s dlouhými zašpičatěnými výřezy jsou součástí řady LTD Deluxe. Jejich tón, design, zpracování a herní vlastnosti tak plně odpovídají profesionálním nástrojům. Představují dobrou volbu pro hráče, kteří hledají kytaru, která by je důstojně reprezentovala po zvukové i designové stránce.

Mahagonové tělo modelu H-1001 QM STBLK zdobí efektní vrchní dýha z obláčkového javoru. Ke krku složeného ze tří kusů javoru s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, a užším rychlým Thin U profilem je přilepen hmatník z ebenu makassar osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky.

Dva pasivní humbuckery respektované značky Seymour Duncan dodávají kytaře potřebný zvukový drive a skvělou artikulaci – nástroj se tak uplatní v široké škále hudebních žánrů. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Funkce Push/Pull tónové clony umožňuje rozdělit cívky snímačů a ve vteřině tak změnit charakter humbuckerů na single-coil.

Struny jsou uchyceny v kvalitních firemních uzamykatelných mechanikách a v pevné kobylce Hipshot s ukotvením strun skrze tělo. Stylový vzhled nástroje podtrhuje působivá barevná úprava See Thru Black a černý hardware.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD H-1001 QM STBLK

ESP LTD H-1001 QM STBLK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce