ESP LTD H3-1000 FM BLKTB

ESP LTD H3-1000 FM BLKTB

29190 Kč

Jakostní ESP LTD H3-1000 FM BLKTB značky ESP LTD - tento produkt dodáváme v jedinečné akci za 29190 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213123
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Tradiční bestseller, ESP LTD H3-1000 FM BLKTB co nám dodává ESP LTD - tento produkt doručujeme ve výprodejové akci za 29190. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary H3-1000 jsou součástí řady LTD Deluxe. Nabízí zajímavou variaci na téma Superstrat, kdy se od běžných typů odlišují kontrastem prodlouženého zkoseného horního a zkráceného spodního rohu těla nástroje. Představují dobrou volbu pro hráče, kteří hledají kytaru, která by je důstojně reprezentovala po zvukové i designové stránce.

Mahagonové tělo modelu H3-1000 FM BLKTB zdobí efektní vrchní dýha z fládrovaného javoru. Ke krku složeného ze tří kusů javoru s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, a užším rychlým Thin U profilem je přilepen hmatník z ebenu makassar osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky.

Dva pasivní humbuckery respektované značky Seymour Duncan dodávají kytaře potřebný zvukový drive a skvělou artikulaci – nástroj se tak uplatní v široké škále hudebních žánrů. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Funkce Push/Pull tónové clony umožňuje rozdělit cívky snímačů a ve vteřině tak změnit charakter humbuckerů na single-coil.

Struny jsou uchyceny v kvalitních uzamykatelných firemních mechanikách a kobylce Tonepros Locking TOM s ukotvením strun skrze tělo. Stylový vzhled nástroje podtrhuje působivá barevná úprava Black Turquoise Burst a černý hardware.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD H3-1000 FM BLKTB

ESP LTD H3-1000 FM BLKTB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce