ESP LTD JR-608 QM FBSBF

ESP LTD JR-608 QM FBSBF

58590 Kč

Není proč váhat, ESP LTD JR-608 QM FBSBF od oblíbeného výrobce ESP LTD - tento produkt máte za pár kliknutí v perfektní akci za 58590 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213093
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Hit poslední doby, ESP LTD JR-608 QM FBSBF s pečetí kvality ESP LTD - tento hit seženete ve výhodné akci za 58590. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická osmistrunná kytara

 ESP LTD JR-608 QM FBSBF je signature model osmistrunné elektrické kytary Javiera Reyese z americké progresivní formace Animals as Leaders, která patří k vůdčím kapelám současné nové vlny (nejen) instrumentálního rocku.

Konstrukce kytary je složena z křídel z bahenního jasanu, efektní vrchní dýhy z figurovaného javoru a průchozího krku z pěti kusů javoru, ořechu a padouku s užším profilem Thin U. Plochu ebenového hmatníku rozděluje čtyřiadvacet pražců velikosti Extra Jumbo a offset polohové značky. Boční luminiscenční tečky usnadňují orientaci po ploše hmatníku i v temných koutech pódií.

Dva aktivní signature humbuckery Fishman (Javier Reyes Open Core) a mini Voice switch poskytují kytaře parádní dynamiku, precizní artikulaci tónů a širokou paletu zvukových barev, kdy tak nástroj vynikne v řadě hudebních stylů (i zcela odlišných). K přepínání mezi snímači slouží pětipolohový blade switch. Stabilní ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun přes nultý pražec z materiálu Graphtech Black TusQ v kvalitních uzamykatelných firemních mechanikách a pevné kobylce Hipshot s ukotvením strun skrze tělo. Stylový vzhled nástroje podtrhuje barevná úprava těla a hardware ve zlatém provedení.

Kytara je dodávána v kufru.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD JR-608 QM FBSBF

ESP LTD JR-608 QM FBSBF

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce