ESP LTD KH-DEMON incl. case

ESP LTD KH-DEMON incl. case

43290 Kč

V akci je právě teď ESP LTD KH-DEMON incl. case oblíbené značky ESP LTD - tento artikl se na vás těší téměř zdarma za 43290 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213094
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Limitovaná edice produktu ESP LTD KH-DEMON incl. case se známou značkou ESP LTD - tento artikl je tady pro vás s výjimečnou slevou za 43290. U nás nakoupíte vždy kvalitní zboží za bombastické ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 ESP LTD KH DEMONOLOGY je signature model vytvořený podle požadavků Kirka Hammetta, sólového kytaristy světoznámé formace Metallica.

Design nástroje v podobě magických symbolů na černém podkladě těla odráží kytaristovu fascinaci paranormálními jevy a okultismem. Konstrukce kytary je složena z olšových křídel a průchozího krku ze tří kusů javoru s užším rychlým profilem Extra Thin U. Plochu hmatníku z pau ferro rozděluje čtyřiadvacet pražců velikosti Extra Jumbo a polohové značky s pirátským motivem lebky se zkříženými hnáty.

Dva aktivní signature humbuckery EMG poskytují kytaře specifický zvuk Kirka Hammetta, kterým se prezentuje v kapele Metallica. K jeho úpravám slouží dva potenciometry hlasitosti, tónová clona a třípolohový přepínač snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a ve dvojzvratném tremolu Floyd Rose 1000 s jehož pomocí zpestříte hru působivými zvukovými efekty. Zámky na nultém pražci zajišťují maximální stabilitu ladění i při častém používání páky.

Kytara je dodávána v kufru

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD KH-DEMON incl. case

ESP LTD KH-DEMON incl. case

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce