ESP LTD PHOENIX-1000 STBC

ESP LTD PHOENIX-1000 STBC

35590 Kč

Není proč váhat, ESP LTD PHOENIX-1000 STBC od populární značky ESP LTD - tento artikl nakupujte v jedinečné akci za 35590 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213116
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Tohle si zamilujete: ESP LTD PHOENIX-1000 STBC od ESP LTD - toto zboží si můžete zakoupit při právě probíhající akci za 35590. V našem katalogu zařazené zboží vás nezklame. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary Phoenix-1000 jsou součástí řady LTD Deluxe. Jejich tón, design, zpracování a herní vlastnosti tak plně odpovídají profesionálním nástrojům. Představují dobrou volbu pro hráče, kteří hledají kytaru, která by je důstojně reprezentovala po zvukové i designové stránce.

Model PHOENIX-1000 STBC nabízí zajímavý offset hard & heavy design těla. Samotná konstrukce těla je složena z mahagonových křídel a průchozího krku ze tří kusů javoru s užším rychlým Thin U profilem. Plochu hmatníku z ebenu makassar rozděluje dvaadvacet pražců velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva aktivní humbuckery Fishman Fluence Modern s keramickým a Alnico magnety poskytují kytaře parádní dynamický zvuk (bez jakéhokoliv doprovodného šumu) s precizní artikulací jednotlivých tónů/akordů a v případě potřeby i dostatečnou dávkou údernosti/agresivity. Funkce Push/Pull tónové clony umožňuje přepínat mezi voicingy – zvukový arzenál kytary je tak podstatně širší, než by se mohlo na první pohled zdát. Ovládací prvky standardně doplňuje třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny v kvalitních uzamykatelných firemních mechanikách a pevné kobylce Tonepros Locking TOM a struníku. Stylový vzhled nástroje podtrhuje barevná úprava See Thru Black Cherry a hardware ve zlatém provedení.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD PHOENIX-1000 STBC

ESP LTD PHOENIX-1000 STBC

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce