ESP LTD PHOENIX-1000 VW

ESP LTD PHOENIX-1000 VW

29190 Kč

Tradiční bestseller, ESP LTD PHOENIX-1000 VW co odebíráme od výrobce ESP LTD - toto zboží si můžete zakoupit při časově omezené akci za 29190 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213117
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Ve slevě je ESP LTD PHOENIX-1000 VW od známého výrobce ESP LTD - tento artikl musíte mít levně za 29190. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neotálejte s nákupem, cenu můžeme garantovat jen pro tuto chvíli..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary Phoenix-1000 jsou součástí řady LTD Deluxe. Jejich tón, design, zpracování a herní vlastnosti tak plně odpovídají profesionálním nástrojům. Představují dobrou volbu pro hráče, kteří hledají kytaru, která by je důstojně reprezentovala po zvukové i designové stránce.

Model PHOENIX-1000 VW nabízí zajímavý offset hard & heavy design těla. Samotná konstrukce těla je složena z mahagonových křídel a průchozího krku ze tří kusů javoru s užším rychlým Thin U profilem. Plochu hmatníku z ebenu makassar rozděluje dvaadvacet pražců velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Kombinace pasivních snímačů značky Seymour Duncan, tj. kobylkového humbuckeru s vysokým výstupním signálem a krkového single-coilu, poskytuje kytaře širokou škálu zvukových barev, které můžete rozšířit díky funkci Push/Pull tónové clony (změnit charakter humbuckeru na single-coil). Zvuk nástroje tak vynikne v řadě (i zcela odlišných) hudebních stylů. Ovládací prvky standardně doplňuje třípolohový přepínač snímačů.

Struny jsou uchyceny v kvalitních uzamykatelných firemních mechanikách a pevné kobylce Tonepros Locking TOM a struníku. Stylový vzhled nástroje podtrhuje barevná úprava Vintage White a hardware ve zlatém provedení.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD PHOENIX-1000 VW

ESP LTD PHOENIX-1000 VW

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce