ESP LTD PHOENIX Black Metal BLKS

ESP LTD PHOENIX Black Metal BLKS

25390 Kč

No tak tohle je gól: ESP LTD PHOENIX Black Metal BLKS od oblíbeného výrobce ESP LTD - tento artikl pořizujte v neopakovatelné akci za 25390 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213115
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Top produkt, ESP LTD PHOENIX Black Metal BLKS od kvalitní značky ESP LTD - tento artikl doporučujeme v akci za 25390. Vybírejte to nejlepší u nás. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 Řada ESP LTD Black Metal nabízí elektrické kytary ve srovnatelné kvalitě zpracování s modelovou sérií LTD Deluxe ”1000”, od které se odlišují minimalistickým ovládáním, a především naprosto nekompromisním tmavě černým designem veškerých komponentů. Cíleně tak míří mezi hráče extrémních metalových žánrů, kteří hledají kytaru s opravdu temným designem, která by je důstojně reprezentovala i po zvukové stránce.

Model PHOENIX Black Metal BLKS nabízí zajímavý offset hard & heavy design těla. Samotná konstrukce těla je složena z mahagonových křídel a průchozího krku ze tří kusů mahagonu s užším rychlým Thin U profilem. Plochu hmatníku z ebenu makassar rozděluje dvaadvacet pražců velikosti Extra Jumbo. Polohové značky, luminiscenční tečky a cokoliv, co by narušovalo temný koncept, na kytaře nenaleznete.

Humbucker Fishman Fluence Modern s keramickým magnetem poskytuje kytaře parádní dynamický zvuk (bez jakéhokoliv doprovodného šumu) s precizní artikulací jednotlivých tónů/akordů a dostatečnou dávkou údernosti/agresivity. Zvukový arzenál kytary lze navíc rozšířit aktivací druhého voicingu povytažením potenciometru hlasitosti (funkce Push/Pull). Struny jsou uchyceny v kvalitních uzamykatelných firemních mechanikách a pevné kobylce Tonepros Locking TOM a struníku. Hardware a firemní logo na hlavici kytary v temně černém provedení podtrhují stylový design nástroje.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD PHOENIX Black Metal BLKS

ESP LTD PHOENIX Black Metal BLKS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce