ESP LTD PS-1000 BLUSP

ESP LTD PS-1000 BLUSP

29190 Kč

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází ESP LTD PS-1000 BLUSP od producenta ESP LTD - toto zboží si můžete nechat poslat extra výhodně za 29190 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213151
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Poctivý výrobek, ESP LTD PS-1000 BLUSP co nám vyrábí ESP LTD - tento produkt objednáte s unikátní slevou za 29190. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Semiakustická kytara

 Pololubové elektrické kytary ze série LTD Xtone svým designem vybočují z řady rockových a metalových nástrojů, které si spojíte s touto značku, nikoliv už tak svým zvukem. Konkrétně modely s označením PS-1000 jsou součástí řady LTD Deluxe. Jejich tón, design, zpracování a herní vlastnosti tak plně odpovídají profesionálním nástrojům.

Mahagonové tělo kytary PS-1000 BLUSP zdobí působivá barevná úprava Blue Spakle. Ke krku složeného ze tří kusů javoru s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, s příjemným užším profilem Thin U je přilepen hmatník z ebenu makassar osazený dvaadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují perleťové polohové bloky.

Dva pasivní humbuckery značky Seymour Duncan s převinutými cívkami poskytují kytaře průrazný středový zvuk a charakteristický atak P-90 snímačů. Díky tomu se nástroj prosadí v široké škále žánrů od indie folku a alternativního rocku po metal. K úpravám zvuku slouží dva potenciometry hlasitosti, dvě tónové clony a třípolohový přepínač snímačů.

Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun v kvalitních firemních uzamykatelných mechanikách LTD Locking a v pevné kobylce Tonepros Locking TOM a struníku. Vzhled kytary zpestřují decentní dekorativní i praktické prvky v podobě světlé lemovky a černého pickguardu.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD PS-1000 BLUSP

ESP LTD PS-1000 BLUSP

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce