ESP LTD SC-20 SOB

ESP LTD SC-20 SOB

35590 Kč

V akci je právě teď ESP LTD SC-20 SOB od značky ESP LTD - tento hit snadno najdete v časové omezené slevě za 35590 Kč. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213095
Do obchodu

Popis

ESP LTD

No a tohle chcete: ESP LTD SC-20 SOB od populárního výrobce ESP LTD - toto zboží si můžete nechat dodat za hustou cenu 35590. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 ESP LTD SC-20 SOB je signature model kytaristy Stephena Carpentera z americké nu-metalové formace Deftones. Číslovka v názvu značí dvacet let spolupráce zmíněného kytaristy s firmou ESP.

Konstrukce těla kytary je složena z olšových křídel a průchozího krku ze tří kusů javoru s užším rychlým Thin U profilem. Plochu ebenového hmatníku rozděluje čtyřiadvacet pražců velikosti Extra Jumbo. Perfektní přehled o dění na hmatníku i v tmavých koutech pódií vám poskytnou boční luminiscenční tečky.

Kombinace firemních pasivních snímačů (humbucker a single-coil) s pasivním humbuckerem značky Seymour Duncan na kobylkové pozici poskytuje kytaře potřebný zvukový drive s dobrou dynamikou a artikulací jednotlivých tónů i akordů/akordových rozkladů. Stabilitu ladění a dobrý sustain zaručuje uchycení strun v kvalitních firemních uzamykatelných mechanikách LTD Locking a v pevné kobylce Tonepros Locking TOM s ukotvením strun skrze tělo kytary.

Kytara je dodávána v kufru.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD SC-20 SOB

ESP LTD SC-20 SOB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce