ESP LTD SH-207 FM STP

ESP LTD SH-207 FM STP

20290 Kč

Poctivý výrobek, ESP LTD SH-207 FM STP s trendy značkou ESP LTD - tento produkt obchodujeme extra výhodně za 20290 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213097
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Neodoláte: ESP LTD SH-207 FM STP s osvědčenou značkou ESP LTD - tento hit naleznete po slevě za 20290. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. No a to se jednoduše vyplatí..

Elektrická sedmistrunná kytara

 ESP LTD SH-207 FM STP je cenově dostupnější sedmistrunný signature model Briana "Head" Welche z americké nu-metalové formace Korn.

Mahagonové tělo nástroje zdobí efektní vrchní dýha z fládrovaného javoru. K přišroubovanému krku ze tří kusů javoru s úzkým rychlým Extra Thin U profilem je přilepen hmatník z tepelně upraveného dřeva jatoby (roasted jatoba), též známého jako brazilská třešeň, osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset polohové značky.

Dva pasivní firemní humbuckery s vysokým výstupním signálem poskytují kytaře potřebný drive. Charakter zvuku lze standardně upravovat pomocí potenciometrů hlasitosti, tónové clony a třípolohového přepínače snímačů. Struny jsou uchyceny ve firemních ladících mechanikách a pevné kobylce s ukotvením strun skrze tělo. Stylový vzhled podtrhuje barevná úprava těla a hlavice See Thru Purple a černý hardware.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD SH-207 FM STP

ESP LTD SH-207 FM STP

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce