ESP LTD TE-1000 ET FM BLKNB LH

ESP LTD TE-1000 ET FM BLKNB LH

38190 Kč

Špičkové zboží, ESP LTD TE-1000 ET FM BLKNB LH od kvalitního výrobce ESP LTD - tento produkt máte po jednoduché objednávce za bombastickou cenu 38190 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213146
Do obchodu

Popis

ESP LTD

Unikátní ESP LTD TE-1000 ET FM BLKNB LH od společnosti ESP LTD - tento produkt doručujeme s unikátní slevou za 38190. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí..

Levoruká elektrická kytara

 Elektrické kytary s označením TE-1000 s klasickým Telecaster tvarem jsou součástí řady LTD Deluxe. Jejich tón, design, zpracování a herní vlastnosti plně odpovídají profesionálním nástrojům. Představují dobrou volbu pro hráče, kteří hledají kytaru, která by je důstojně reprezentovala po zvukové i designové stránce.

Mahagonové tělo levorukého modelu TE-1000 ET FM BLKNB LH zdobí vrchní dýha z fládrovaného javoru. Ke krku složeného ze tří kusů javoru s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, a užším rychlým Thin U profilem je přilepen hmatník z ebenu makassar osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují offset poziční tečky.

Dva aktivní humbuckery EMG poskytují zvuku nástroje potřebnou plnost a precizní artikulaci pro zpěvná sóla či akordové rozklady, zároveň i hutnost a agresivitu pro ultra rychlý kytarový shred a ostře tesané rockové a metalové riffy. Push/Pull funkce obou potenciometrů vám umožní rozdělit cívky snímačů a kombinovat tak zvuk humbuckeru se single-coilem či nastavit čistě single-coil charakter.

Přesné a stabilní ladění zaručuje uchycení strun ve firemních uzamykatelných mechanikách a kobylce Evertune model F, která kompenzuje tah na strunu při vytahování a ostřejším hraní, čímž zajišťuje, že kytara zůstane naladěná za každých podmínek. Stylový design nástroje podtrhuje pěkná barevná úprava Black Natural Burst a hardware v černém provedení.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD TE-1000 ET FM BLKNB LH

ESP LTD TE-1000 ET FM BLKNB LH

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce