ESP LTD VIPER-1000 ET QM STBCS

ESP LTD VIPER-1000 ET QM STBCS

31790 Kč

Vaše možnosti obohacující ESP LTD VIPER-1000 ET QM STBCS od kvalitního výrobce ESP LTD - toto zboží si můžete nechat doručit v akci za 31790 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN213147
Do obchodu

Popis

ESP LTD

V akci je právě teď ESP LTD VIPER-1000 ET QM STBCS od originálního výrobce ESP LTD - toto zboží si můžete nechat poslat ve výhodné akci za 31790. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Při objednávce nad 3 000 Kč od nás máte DOPRAVU ZDARMA. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary s VIPER-1000 s double-cut designem ve tvaru modelů SG jsou součástí řady LTD Deluxe. Jejich tón, design, zpracování a herní vlastnosti plně odpovídají profesionálním nástrojům. Představují dobrou volbu pro hráče, kteří hledají kytaru, která by je důstojně reprezentovala po zvukové i designové stránce.

Mahagonové tělo modelu VIPER-1000 ET QM STBCS zdobí javorový top a efektní vrchní dýha z obláčkového javoru. Ke krku složeného ze tří kusů mahagonu s konstrukcí set-thru, tj. krkem zapuštěným hlouběji do těla, a užším rychlým Thin U profilem je přilepen hmatník z ebenu makassar osazený čtyřiadvaceti pražci velikosti Extra Jumbo. Orientaci po jeho ploše usnadňují polohové bloky.

Dva pasivní humbuckery respektované značky Seymour Duncan dodávají kytaře potřebný zvukový drive a skvělou artikulaci – nástroj se tak uplatní v široké škále hudebních žánrů. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Funkce Push/Pull tónové clony umožňuje rozdělit cívky snímačů a ve vteřině tak změnit charakter humbuckerů na single-coil.

Přesné a stabilní ladění zaručuje uchycení strun v mechanikách značky Grover a kobylce Evertune model F, která kompenzuje tah na strunu při vytahování a ostřejším hraní, čímž zajišťuje, že kytara zůstane naladěná za každých podmínek. Stylový design nástroje podtrhuje pěkná barevná úprava See Thru Black Cherry Satin a hardware v černém provedení.

Firma ESP se výrobě elektrických kytar věnuje již od roku 1984 a mezi její spokojené zákazníky patří například Kirk Hammet, James Hetfield, Ronnie Wood nebo Max Cavalera. Díky popularitě těchto nástrojů vznikla i dceřiná společnost LTD, která nabízí oblíbené modely v dostupné variantě. I v případě kytar ESP-LTD je však kladen velký důraz na kvalitu zpracování a osazovaných komponentů.

Všechny produkty od výrobce
ESP LTD VIPER-1000 ET QM STBCS

ESP LTD VIPER-1000 ET QM STBCS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce