Eventide Blackhole

Eventide Blackhole

12490 Kč

Jedinečná nabídka, Eventide Blackhole od originálního výrobce Eventide - tento produkt nabízíme při časově omezené akci za 12490 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN221689
Do obchodu

Popis

Eventide

Oblíbený produkt Eventide Blackhole od společnosti Eventide - tento hit pořídíte ve výprodejové akci za 12490. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Kytarový efekt

 Populární reverb efekt/algoritmus Blackhole známý z kompaktních multiefektů Eventide H9 se dočkal své samostatné verze. Jedná se o ultimátní atmosférický reverb určený pro všechny milovníky zasněných zvukových ploch a nekončícího přílivu vrstvených emocí, který se v rámci zvuku a imaginace snaží proniknout až za pomyslné sonické hranice horizontu událostí černé díry.

Jedná se o poměrně komplexní efekt s širokými možnostmi zvukových nastavení pomocí ovladačů s primárními a sekundárními funkcemi a pěti vestavěnými presety (Blackhole, Dark Matter, Nebula, Singularity, Pulsar) s parádními atmosférickými/sci-fi zvuky na vlnách efektu reverb obohaceného o delay a modulaci. Blackhole dokáže nahrát až 127 presetů přes MIDI (pomocí Mini USB rozhraní nebo propojovacího MIDI to TRS kabelu či MIDI převodníku). Presety jsou rovněž přístupné v knihovně software Eventide Device Manager (EDM)

Active Footswitch pedálu pracuje v režimech Latch nebo Momentary, druhý spínač Freeze nabízí stejnojmennou funkci, kdy sešlápnutím/stisknutím pedálu necháte doznít dozvuk/tail efektu, na který poté můžete nanášet další zvukové plochy. Užitečnou funkcí je jistě i vstup pro externí expression pedál, ke kterému lze přiřadit libovolnou kombinaci parametrů a změnou polohy pedálu v reálném čase měnit charakter zvuku.

Pedál nabízí jeden mono/stereo vstup (TS/TRS) a dva výstupy (Mono/Stereo). Nastavením přepínače Guitar/Line Level optimalizujete pedál pro práci s kytarami, syntezátory, efektovou smyčkou nebo DAW rozhraním. V rámci bypass zapojení pracuje v režimech Buffered, Relay, DSP+FX nebo Kill dry. K napájení pedálu slouží 9V adaptér (200mA /Center Negative).

Všechny produkty od výrobce
Eventide Blackhole

Eventide Blackhole

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce