Fender 1956 Stratocaster Relic Closet Classic Custom Built AGM

Fender 1956 Stratocaster Relic Closet Classic Custom Built AGM

99990 Kč

Trhem osvědčený produkt, Fender 1956 Stratocaster Relic Closet Classic Custom Built AGM od kvalitního výrobce Fender - tento hit můžete získat po zlevnění za 99990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212819
Do obchodu

Popis

Fender

Radost přinášející Fender 1956 Stratocaster Relic Closet Classic Custom Built AGM od společnosti Fender - tento hit můžete pořídit v neopakovatelné akci za 99990. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 1956 Stratocaster Relic je elektrická kytara z Fender Custom Shopu, která se designem vrací v čase do roku 1956, přičemž nezapomíná ani na požadavky na herní komfort současné generace kytaristů.

Tělo kytary je zhotoveno ze dvou kusů olše. Nitro lak a povrchová úprava Relic poskytují nástroji vzhled léty prověřených koncertních kytar, co jsou v kufru dodávek a přívěsech jako doma. K javorovému (rift sawn) krku s profilem 11/56 Off Center „V“ je přišroubován javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Narrow Tall. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují černé poziční tečky.

Zvuk je snímán pomocí trojice ručně vinutých single-coil snímačů Fat 50´s, přičemž prostřední snímač má obrácenou polaritu i vinutí pro potlačení nežádoucího šumu. Charakter zvuku lze tvarovat pomocí potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového přepínače snímačů. Dobré ladění a sustain zaručuje ukotvení strun přes nultý pražec z kosti ve firemních ladících mechanikách ve vintage stylu a synchronizovaném tremolu z dílen Custom Shopu. Stylový vzhled nástroje podtrhuje barevná úprava těla v provedení Aged Sherwood Gree Metallic a jednovrstvý pickguard (Vinyl Eggshell).

Kytara se je dodávána v luxusním kufru spolu s nástrojovým popruhem a certifikátem pravosti.

Série Custom Shop nabízí kytary vycházející z konkrétních historických modelů —převážně těch, které pomáhaly zajistit firmě Fender trvalé místo v učebnicích hudební historie. Ačkoliv jde o zcela nové nástroje, jejich povrch byl pečlivě opatřen umělou patinou, která jim propůjčuje neopakovatelné kouzlo a dojem letitého používání.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1956 Stratocaster Relic Closet Classic Custom Built AGM

Fender 1956 Stratocaster Relic Closet Classic Custom Built AGM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce