Fender 1970 Stratocaster Journeyman Relic MN AFMR

Fender 1970 Stratocaster Journeyman Relic MN AFMR

104590 Kč

Nabídka pro vás: Fender 1970 Stratocaster Journeyman Relic MN AFMR od firmy Fender - tento hit můžete pořídit za hustou cenu 104590 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212820
Do obchodu

Popis

Fender

Tohle si zamilujete: Fender 1970 Stratocaster Journeyman Relic MN AFMR od populární značky Fender - tento hit získáte s VIP slevou pro každého za 104590. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Elektrická kytara

 Elektrické kytary Fender Stratocaster z roku 1970 představují konec jedné éry a zároveň úsvit nové – rok 1971 s sebou přinesl Straty s výrazně obměněným designem těla a tlustšími polyuretanovými finiši. 1970 Stratocaster Journeyman Relic z dílen Fender Custom Shopu je poctou právě těmto posledním modelům, které vycházely ze specifik originálů. Kromě autentických prvků nabízí i některé modifikace vycházející vstříc současným potřebám hráčů.

Tělo zhotovené ze dvou kusů olše zdobí finiš Journeyman Relic s jemnými známkami patiny. K tělu je přišroubován dvoudílný javorový krk (rift-sawn) s 1969 “U“ profilem. Javorový hmatník je osazen jednadvaceti pražci velikosti Narrow Tall, orientaci po jeho ploše usnadňují černé poziční tečky.

Tři ručně vinuté single-coily z dílen Fender Custom Shopu (prostřední má obrácenou polaritu a vinutí) poskytují kytaře autentický Fender feel a zvuk. Nastavení lze upravovat pomocí potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového přepínače snímačů. Greasebucket obvod zaručuje, že při stahování tónové clony zároveň nedochází ke zvýrazňování basových frekvencí.

Struny jsou ukotveny ve vintage stylizovaných mechanikách Schaller “F“ a synchronizovaném tremolu z dílen Custom Shopu. Stylový vzhled podtrhují dobové prvky v podobě velké 70´s hlavice nástroje a třívrstvého pickguardu.

Kytara je dodávána v kufru spolu s popruhem a certifikátem pravosti.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1970 Stratocaster Journeyman Relic MN AFMR

Fender 1970 Stratocaster Journeyman Relic MN AFMR

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce