Fender 1972 Custom Telecaster Thinline Journeyman Relic NAMM 2020

Fender 1972 Custom Telecaster Thinline Journeyman Relic NAMM 2020

104990 Kč

Kvalitní Fender 1972 Custom Telecaster Thinline Journeyman Relic NAMM 2020 od výrobce Fender - tento hit získáte s VIP slevou pro každého za 104990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212822
Do obchodu

Popis

Fender

Vynikající Fender 1972 Custom Telecaster Thinline Journeyman Relic NAMM 2020 co bereme od značky Fender - tento artikl se na vás těší s VIP slevou pro každého za 104990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická kytara

 Elektrické kytary s pololubovým tělem Fender Telecaster Thinline byly představeny muzikantské veřejnosti v roce 1972. V rámci dobových požadavků nabízely plný průrazný zvuk humbuckerů navržených známým designerem Sethem Loverem, které nahradily klasický „twang“ single-coil snímačů.

1972 TELE THINLINE CUSTOM - JOURNEYMAN RELIC je elektrická kytara z dílen Fender Custom Shopu. Pololubové tělo nástroje zhotovené ze speciálně vybraného dřeva jasanu zdobí povrchová úprava v podobě nitrolaku s prvky umělé patiny (provedení Journeyman Relic) a rovněž “postařená” barevná úprava Aged White Blonde. Kytara díky tomu nabízí autentický vzhled a feel léty hraných nástrojů, i když jde pochopitelně o zcela nový kus. Krk s profilem „60s Oval C“ a hmatník jsou zhotoveny z javoru řezaného kolmo k letům dřeva (Quartersawn). Orientaci po ploše hmatníku usnadňují poziční tečky z micarty (Micarta Black 7 mm).

Kombinace kobylkového ručně vinutého single-coil snímače (HW Broadcaster) a krkového Wide Range humbuckeru poskytuje kytaře větší zvukovou variabilitu, tj. twang rock & rollu i velký zvuk humbuckerů nastupujících rockových kapel přelomu 60. a 70. let. Charakter zvuku lze upravovat pomocí dvou potenciometrů hlasitosti, dvou tónových clon a třípolohové přepínače snímačů.

Struny jsou ukotveny v ladídích mechanikách ve vintage designu a tradiční pevné kobylce. Kytara je dodávána v kufru, který kromě nástroje obsahuje kytarový popruh, certifikát pravosti, kryt na kobylku a katalog 2020 Custom Guitar.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1972 Custom Telecaster Thinline Journeyman Relic NAMM 2020

Fender 1972 Custom Telecaster Thinline Journeyman Relic NAMM 2020

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce