Fender 1972 Telecaster Natural

Fender 1972 Telecaster Natural

86990 Kč

Váš oblíbený produkt, Fender 1972 Telecaster Natural originální od labelu Fender - tento produkt nabízíme výhodně za 86990 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN211341
Do obchodu

Popis

Fender

Nabídka pro vás: Fender 1972 Telecaster Natural s proslulou značkou Fender - tento artikl je v tuhle chvíli v husté akci za 86990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Stačí naplnit košík zbožím nad tři tisíce a dopravu NEPLATÍTE. Jsme si jistí, že tohle ocení každý zákazník..

Elektrická kytara

 Telecaster z počátku 70. let minulého století. Klasika z kalifornského Fullertonu v elegantní barevné kombinaci s tmavým palisandrovým hmatníkem a přírodním jasanovým tělem. Dřevěně vypadá, dřevitě zní.

Nástroj je v bezvadném kosmetickém i herním stavu, původní pražce stále dovolují nízký dohmat, nepůvodní je krkový snímač, který ovšem zvukově pasuje; nový je černý pickguard; nové jsou šrouby na přichycení kobylkového snímače, který je původní; původní jsou i potenciometry datované z roku 1966 (což je u těchto modelů typické).

Tuto elektrickou klasiku o hmotnosti 3,4 kilogramu můžete přenášet ve vintage kufru, který je součástí nástroje. Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1972 Telecaster Natural

Fender 1972 Telecaster Natural

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce