Fender 1975 Precision Bass Olympic White

Fender 1975 Precision Bass Olympic White

76990 Kč

V akci je právě teď Fender 1975 Precision Bass Olympic White od originálního výrobce Fender - tento artikl nakupujte téměř zdarma za 76990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Výrobce: 
SKU: HN221290
Do obchodu

Popis

Fender

Příjemné pocity navazující Fender 1975 Precision Bass Olympic White od top výrobce Fender - tento hit získáte při časově omezené akci za 76990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická baskytara

 70s precision v krémové barvě se světlým krkem. Kombinace, která mnohým učaruje už na pohled.

Pro populární a rockovou hudbu je naprosto zásadním modelem baskytary právě P-Bass, jeho zvuk znáte z tisíců nahrávek nejen amerických hudebních studií. Nabízí vyvážený tón plný hutných basů a zároveň konkrétních středů. Konstrukce split-coil snímače zajišťuje absenci nežádoucího brumu.

Podle dobových výrobních postupů, několika v laku odkrytých a také podle zvuku usuzujeme, že tělo je vyrobené z olše. Nástroj prošel důkladným servisem, krk je přepražcovaný v dílně Libora Kobrleho, v elektronice jsou nové potenciometry a jacková samice Switchcraft. Tělo kryje nový černý pickguard, díry šroubků sedí.

Zásadní části hardwaru, tedy snímač, kobylka i ladicí mechaniky jsou původní. Nástroj se teď nachází v perfektním stavu, bez investic; je přímo připravený na hraní.

Upozornění: jde o použité zboží, při jeho koupi nelze uplatnit odpočet DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1975 Precision Bass Olympic White

Fender 1975 Precision Bass Olympic White

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce