Fender 1977 Stratocaster BK

Fender 1977 Stratocaster BK

51990 Kč

V akci je pouze tady Fender 1977 Stratocaster BK pocházející od značky Fender - tento produkt objednáte po slevě za 56990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Výrobce: 
SKU: HN208033
Do obchodu

Popis

Fender

Nabídka pro vás: Fender 1977 Stratocaster BK s trendy značkou Fender - tento artikl je v tento okamžik s unikátní slevou za 56990. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. A to ještě není všechno, dopravu za vás hradí e-shop, když hodnota vašeho košíku přesáhne 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická kytara

 Fender Stratocaster asi není třeba dlouho představovat. Jde o nejrozšířenější model elektrické kytary, který potkáte v každém hudebním žánru (kromě vážné hudby, ale možná, že i tam).

Tato relikvie z roku 1977 v soubě skrývá množství "vintage" kouzla. Na těle i na krku naleznete věku odpovídající patinu, přesto je nástroj plně hratelný a nabízí silný jasný tón, jaký od stratocasteru očekáváte. O ten se stará jasanové tělo, javorový krk a původní "grey-bottom" snímače.

Na nástroji je několik změn: masivní mosazná kobylka od neznámého výrobce (ale kvalitně vypadající), novější potenciometry v elektronice a novější pickguard (značkový Fender). Chybí, což bývá častým detailem na starých stratech, zadní kryt pružin. Dodává se včetně neoriginálního vintage kufru společně s tremolo pákou.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1977 Stratocaster BK

Fender 1977 Stratocaster BK

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce