Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown

Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown

61990 Kč

Špičkové zboží, Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown od producenta Fender - tento artikl musíte mít za úžasnou cenu 61990 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Takový nákup potěší vás i vaši peněženku.

Výrobce: 
SKU: HN211342
Do obchodu

Popis

Fender

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown od oblíbené společnosti Fender - tento artikl nakupujte v husté akci za 61990. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady..

Elektrická baskytara

 Klasická baskytara, která vám nabídne onen legendární středově nabručený zvuk s dostatkem spodních frekvencí a pohodlný krk s rychlou odezvou. Vintage Jazz Bass v perfektně hratelném stavu s jasanovým tělem v méně obvyklém transparentním laku v barvě Mocha Brown je téměř v původním stavu. Z nástroje je cítit žádoucí "mojo" a zároveň solidnost.

Krk je z jednoho kusu javoru, zdobený na hmatníku perleťovými orientačními výložkami, spoj s tělem je na 3 šrouby. Na nástroji je původní chromový kryt kobylky, opěrka palce i dobové plastové knoby ovládání.

Tento Fender už má měněné potenciometry a jackovou samici, servisní dílna Kytary.cz nechala převinout krkový snímač u specialisty Michala Tůmy. Vše ostatní je původní.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží, sériové číslo odkazuje na rok výroby 1977 nebo 1978, spodní straně těla chybí lak a na jiných místech najdete občas drobný ťukanec, baskytara je ovšem ve 100% funkčním stavu, připravená na spoustu vašich koncertů, zkoušek, cvičení i studiové práce. V její starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota.Tento J- Bass se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown

Fender 1978 Jazz Bass Mocha Brown

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce