Fender 1980 Stratocaster Natural

Fender 1980 Stratocaster Natural

55990 Kč

Vaše oblíbené zboží, Fender 1980 Stratocaster Natural se známou značkou Fender - tento artikl nakupujte v sezónní slevě za 55990 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. No a to se jednoduše vyplatí.

Výrobce: 
SKU: HN219571
Do obchodu

Popis

Fender

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fender 1980 Stratocaster Natural od Fender - tento produkt koupíte po zlevnění za 55990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Elektrická kytara

 Typický stratocaster z konce 70. let, sériové číslo "S9", velká hlavice, tříšroubový spoj krku a řádně těžké tělo v přírodním laku (celý nástroj váží 4,6 kg). Hmota ovšem hraje, a tak se vám za těžší tělo odvděčí tento strat velkým silným zvukem s dlouhotrvajícím sustainem.

Na kytaře je vše původní kromě pětipolohového přepínače a pravděpodobně i novějších pražců. Původní elektronika produkuje ten nezaměnitelný staromilský a zároveň nadčasový sound, který znáte ze spousty nahrávek, a po kterém ve skrytu duše toužíte.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží. V jeho starožitnosti z velké části spočívá jeho výjimečná hodnota. Toto zboží se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1980 Stratocaster Natural

Fender 1980 Stratocaster Natural

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce