Fender 1990 American Vintage ´57 Precision Bass

Fender 1990 American Vintage ´57 Precision Bass

57990 Kč

Výjimečné zboží, Fender 1990 American Vintage ´57 Precision Bass od populární značky Fender - tento produkt dodáváme v časové omezené slevě za 57990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Zařaďte se ke spokojeným klientům.

Výrobce: 
SKU: HN222041
Do obchodu

Popis

Fender

Exkluzivní Fender 1990 American Vintage ´57 Precision Bass od Fender - tento artikl je tady pro vás za hustou cenu 57990. Nabízíme nejlepší poměr cena výkon. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Elektrická baskytara

 Pokud máte rádi perfektně naleštěné a blýskající se kytary, dál nečtěte. Pokud ve vás silná vrstva patiny, zašlé dřevo a starý lak vyvolává magický pocit a neodolatelnou touhu zjistit, jestli ten nástroj i opravdu hraje tak, jak vypadá, přijďte zkusit tento AVRI precision z roku 1990.

V dnešní době je moderní, aby se nejvyšší modely velkých klasických výrobců vyráběly s umělým relicem, tedy umělými odřeninami, částečným zabarvením a zestařením. Nic z toho nebylo potřeba a u téhle baskytary ani neproběhlo. Vše, co na ní vidíte, je autentické. Je patinovaná časem a hraním. Tento nástroj v sobě nese duše všech předchozích majitelů, byl zušlechtěn nesčetnými údery do strun a množstvím hmatů na bytelném javorovém krku a rezonancemi olšového těla.

Teto model American Vintage ctí původní předlohu z roku 1957. Odpovídá tomu vybrané dřevo i jeho tvarování, vintage vinutí je také na split-coil snímači. Autentičnost zvyšuje použití reverzních ladicích mechanik s drobnějšími lístky a zpětným chodem; a v neposlední řadě vintage kobylka.

Na nástroji je vidět dávka předchozího používání, funguje na něm však všechno perfektně. Tělo bylo před časem zbaveno samolepek, jedna kryla i poměrně větší zásek zespodu těla, tělo je stabilní. V kapse krku jsou stopy po menším frézování zřejmě pro pozdější srovnání geometrie krku, která je teď příkladná. V laku těla i krku je mnoho menších vrypů, šrábanců či prasklinek. Několik šroubků v originálním kovovém pickguardu je nepůvodních. Po čas byl nástroje zřejmě osazen i jiným snímačem. Novější jsou kolíky na popruh. Všechny zmíněné maličkosti dokreslují autenticitu a jsou opravovou stopou času na nástroji, která už jako model American Vintage stopu času chce v sobě nést.

Nástroj se prodává včetně původního tweedového kufru. Jde o použité zboží v bazarovém režimu DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1990 American Vintage ´57 Precision Bass

Fender 1990 American Vintage ´57 Precision Bass

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce