Fender 1996 Jag-Stang Kurt Cobain Designed MIJ

Fender 1996 Jag-Stang Kurt Cobain Designed MIJ

28990 Kč

Příjemné pocity navazující Fender 1996 Jag-Stang Kurt Cobain Designed MIJ s trendy značkou Fender - tento produkt doručujeme výhodně za 28990 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Přejeme vám příjemné nakupování.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN208052
Do obchodu

Popis

Fender

No tak tohle je gól: Fender 1996 Jag-Stang Kurt Cobain Designed MIJ od populární značky Fender - toto zboží si můžete objednat za bombastickou cenu 28990. Konkurenci sledujeme nonstop, abychom vám nabídli lepší ceny. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektrická kytara

 Tento hybridní nástroj vznikl z Jaguaru a Mustangu podle designu Kurta Cobaina, ten na svém nápadu na vlastní tvar spolupracoval s masterbuilderem Larry L. Brooksem z Custom Shop oddělení Fenderu v roce 1994. Naneštěstí stihl Kurt na Jag-Stang zahrát už jen několik koncertů v rámci poslední tour k albu In Utero. Model si ale našel cestu do sériové produkce, byl ve výrobě v Japonsku v letech 1995-2001 a 2003-2005. Nový Jag-Stang se tedy dnes dá objednat pouze z Custom Shopu.

Kytara se kromě výrazně tvarovaného offsetového těla vyznačuje velkou "sedmdesátkovou" hlavou, menzurou 24 palců, kobylkou Dynamic Vibrato Bridge z Mustangu, krkem profilovaným podle Kurtova originálu, palisandrovým hmatníkem s 22 pražci, snímači: vintage style single coilem a speciálním našikmo umístěným humbuckerem DiMarzio H3, s posuvnými ovladači pro vypnutí a zařazení mimo fázi u každého snímače.

Náš nástroj byl vyroben v Japonsku v roce 1996, kromě několika vrypů na těle a malého odštípnutí na hmatníku u 12. pražce je v perfektním stavu. Tremolo je nastavené do zablokované pozice. K nástroji patří gigbag Fender a páka.

Upozornění: jedná se o použité zboží, které se prodává v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 1996 Jag-Stang Kurt Cobain Designed MIJ

Fender 1996 Jag-Stang Kurt Cobain Designed MIJ

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce