Fender 2009 American Standard Stratocaster Sunburst Lefthand

Fender 2009 American Standard Stratocaster Sunburst Lefthand

27990 Kč

Vaše oblíbené zboží, Fender 2009 American Standard Stratocaster Sunburst Lefthand od výrobce Fender - tento artikl nepropásněte za výhodnou cenu 27990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. No a to se jednoduše vyplatí.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN207803
Do obchodu

Popis

Fender

Dnes jsme vybrali: Fender 2009 American Standard Stratocaster Sunburst Lefthand pocházející od značky Fender - tento produkt máte za pár kliknutí v husté akci za 27990. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Elektrická kytara

 Skutečný kytarový standard Made in USA je k mání v levoruké verzi v oddělení Boutique Kytary.cz, a to včetně luxusního kufru Fender.

Řada American Standard reprezentovala více než 25 let průmyslový standard elektrických kytar i baskytar (dnes Fender pokračuje její linii řadou PRO). Tyto nástroje se vyráběly sériově a jejich předními vlastnostmi byla vždy vysoká kvalita zpracování a spolehlivost. Vyladění snímačů a hardwaru se dá označit za moderní evoluci původních patentů (zvláště je tento trend patrný na inovované masivní kobylce, která má ve 3. generaci masivní základ a vintage kameny), zvukově jsou nástroje American Standard široce univerzální a vyvážené. Po letech můžeme přidat i další vlastnost, a tou je trvanlivost. Čas se na těchto nástrojích prjevuje velmi málo, kovové části zpravidla nereznou, laky jsou velmi stabilní, krky se nekroutí. Prakticky platí za vysoce spolehlivé nástroje, proto si našly cestu do rukou staticíců hráčů po celém světě.

Tento stratocaster byl postaven v roce 2009 v továrně Corona v Kalifornii. Tělo je z olše, krk z javoru, hmatník je palisandrový. O zvuk se starají 3 tradiční singly, které se dají ovládat pětipolohovým přepínačem, vše zasazené v pickguardu v bílé barvě.

Na kytaře je vše původní. Nástroj je ve výborném stavu. Hardware funguje bezvadně, krk je rovný (resp. nastavený na adekvátní mírné prohnutí díky funkční výztuze). Na těle naleznete drobné škrábance a důlky v laku odpovídající běžnému používání. Chybí krytka pružin na druhé straně těla.

Upozornění: jde samozřejmě o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM REŽIMU, nelze na něj tedy uplatnit ODPOČET DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 2009 American Standard Stratocaster Sunburst Lefthand

Fender 2009 American Standard Stratocaster Sunburst Lefthand

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce