Fender 2012 Stratocaster ´56 Custom Shop Relic

Fender 2012 Stratocaster ´56 Custom Shop Relic

89990 Kč

Vaše oblíbené zboží, Fender 2012 Stratocaster ´56 Custom Shop Relic od firmy Fender - tento hit pořídíte za výhodnou cenu 89990 Kč. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte.

Výrobce: 
SKU: HN221156
Do obchodu

Popis

Fender

No tak tohle je gól: Fender 2012 Stratocaster ´56 Custom Shop Relic od top výrobce Fender - tento artikl objednávejte za téměř velkoobchodní cenu 89990. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. No a to se jednoduše vyplatí..

Elektrická kytara

 Brnkali jste si někdy na kytaru takové hity jako Nad stádem koní, Vrána, Jednou ráno nebo třeba známého Františka? Správně tušíte, že jsou od skupiny Buty a teď si je můžete zahrát přímo na autentický nástroj zpěváka a kytaristy Radka Pastrňáka, unikátní kytara se títmto dostává do prodeje.

Jedná o Fender Custom Shop Stratocaster Relic vyrobený podle ´56 specifikací v Radkově osobním setupu: krkový a kobylkový snímač totiž vyměnil za Fender Custom Shop ´69, které podle něj kytaře sedí líp. Tónové clony jsou zcela odpojené ze signálové cesty. Kytaru jsme pouze prohlédli, vyčistili a osadili novými strunami, jejich výšku a nastavení tremola jsme zanechali v Radkově nastavení.

Základem tohoto Custom Shop stratocasteru z roku 2012 je jasnové tělo spojené čtyřmi šrouby s celojavorovým krkem. Tělo je lakované v krémovém odstínu Desert Sand. Specifikace kytary jako tloušťka krku, jeho profil či vintage styl hardwaru odpovídá modelovému roku 1956.

Kytara je ve vynikajícím stavu, ačkoliv zažila nesčetné podiové používání, které je vidět pouze na pražcích (ty mají místy 75-80%), tělo v úpravě Relic nelze příliš hodnotit, krk je v bezvadném stavu, elektronika bez problémů funguje (zmiňované odpojené clony lze jednoduše napájet a dát do provozu). Celkově jde o vysoce rezonantní nástroj, kterému v tomhle směru předchozí používání pouze prospělo. Nástroj se prodává včetně původního Fender Custom Shop kufr a příslušenství, jako je také CS certifikát. Jelikož jde o použité zboží, prodává se v BAZAROVÉM režimu, nelze tedy uplatnit případný odpočet DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 2012 Stratocaster ´56 Custom Shop Relic

Fender 2012 Stratocaster ´56 Custom Shop Relic

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce