Fender 2015 Custom Shop Strat Ancho Poblano Relic

Fender 2015 Custom Shop Strat Ancho Poblano Relic

89990 Kč

Pouze pro omezený počet zákazníků je zde Fender 2015 Custom Shop Strat Ancho Poblano Relic od Fender - tento produkt nabízíme v perfektní akci za 89990 Kč. Vybírat zboží v akci můžete z pohodlí vašeho domova. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti.

Výrobce: 
SKU: HN221080
Do obchodu

Popis

Fender

Trendy Fender 2015 Custom Shop Strat Ancho Poblano Relic od oblíbeného výrobce Fender - tento artikl pořizujte v bombastické akci za 89990. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektrická kytara

 Vynikající Stratocaster ´56 z dílny Fender Custom Shop se speciálními snímači Ancho Poblano a masivním 1951 "U" krkem jako u nejstarších Fender modelů. Silný krk zaručuje kytaře neskutečně dlouhý sustain a pevné středy i basy.

Tělo je ze dvou kusů olše, krk je z javoru říznutého v profilu quarter-sawn, hmatník má rádius 9,5" a Jumbo 6100 pražce. Povrchová úprava je nitrolak.

Ručné navíjené snímače zvukově připomínají známější Texas Special, přitom jsou ale víc "vintage". Jsou vybrané přímo aby k sobě zvukově pasovaly a jejich zapojení obsahuje pětipolohový přepínač.

Téměř zánovní kytara je v perfektním stavu. Použité zboží, při jeho koupi nelze uplatnit odpočet DPH.

Všechny produkty od výrobce
Fender 2015 Custom Shop Strat Ancho Poblano Relic

Fender 2015 Custom Shop Strat Ancho Poblano Relic

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce