Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF 3TS

Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF 3TS

36990 Kč

Neodoláte: Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF 3TS od oblíbeného výrobce Fender - toto zboží si můžete objednat v časové omezené slevě za 36990 Kč. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220144
Do obchodu

Popis

Fender

Zákazníky doporučované zboží, Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF 3TS od značky Fender - tento artikl objednávejte téměř zdarma za 36990. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Populární nabídka se vrátila, balné a poštovné nehradíte už u objednávek nad 3000 Kč. Zařaďte se ke spokojeným klientům..

Elektrická baskytara

 Baskytara Jazz Bass byla představena v roce 1960 s cílem oslovit především jazzové hudebníky, rychle si však našla cestu do všech myslitelných žánrů. Baskytara ctí původní odkaz a vylepšuje jej o několik moderních atributů pro pohodlnější hru. K tradičním prvkům patří tělo z olše, pokryté nitrocelulózovým lakem v provedení Road Worn, který umožňuje dřevu dýchat a poskytuje tak dostatečnou rezonanci, ale také zaručuje, že nástroj bude stárnout přirozeným a atraktivním způsobem.

Nástroj je pečlivě zkonstruován tak, aby poskytl autentický zvuk a příjemný pocit ze hry, stejně jako originální kusy ze zlaté éry Fenderu. Disponuje klasickými single coil snímači, vintage kobylkou, otevřenými ladícími mechanikami, medium jumbo pražci nebo nultým pražcem ze syntetické kosti. Nástroj tak nejen zachycuje půvab originálních vintage nástrojů, ale také poskytuje prvotřídní výkon ve velice širokém spektru žánrů.

Všechny produkty od výrobce
Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF 3TS

Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF 3TS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce