Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF FMSV

Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF FMSV

36990 Kč

Vynikající Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF FMSV od oblíbeného výrobce Fender - toto zboží si můžete zakoupit v perfektní akci za 36990 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Už jsme vás přesvědčili, že tohle musíte mít?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220146
Do obchodu

Popis

Fender

V akci je Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF FMSV co nám dodává Fender - tento artikl nakupujte v akci za 36990. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Elektrická baskytara

 Baskytara Jazz Bass byla představena v roce 1960 s cílem oslovit především jazzové hudebníky, rychle si však našla cestu do všech myslitelných žánrů. Baskytara ctí původní odkaz a vylepšuje jej o několik moderních atributů pro pohodlnější hru. K tradičním prvkům patří tělo z olše, pokryté nitrocelulózovým lakem v provedení Road Worn, který umožňuje dřevu dýchat a poskytuje tak dostatečnou rezonanci, ale také zaručuje, že nástroj bude stárnout přirozeným a atraktivním způsobem.

Nástroj je pečlivě zkonstruován tak, aby poskytl autentický zvuk a příjemný pocit ze hry, stejně jako originální kusy ze zlaté éry Fenderu. Disponuje klasickými single coil snímači, vintage kobylkou, otevřenými ladícími mechanikami, medium jumbo pražci nebo nultým pražcem ze syntetické kosti. Nástroj tak nejen zachycuje půvab originálních vintage nástrojů, ale také poskytuje prvotřídní výkon ve velice širokém spektru žánrů.

Všechny produkty od výrobce
Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF FMSV

Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF FMSV

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce