Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF OWT

Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF OWT

36990 Kč

V akci je Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF OWT s trendy značkou Fender - tento hit pořídíte výhodně za 36990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN220145
Do obchodu

Popis

Fender

Z žebříčku nejprodávanějšího zboží pochází Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF OWT od známé značky Fender - toto zboží si můžete nechat doručit v husté akci za 36990. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektrická baskytara

 Baskytara Jazz Bass byla představena v roce 1960 s cílem oslovit především jazzové hudebníky, rychle si však našla cestu do všech myslitelných žánrů. Baskytara ctí původní odkaz a vylepšuje jej o několik moderních atributů pro pohodlnější hru. K tradičním prvkům patří tělo z olše, pokryté nitrocelulózovým lakem v provedení Road Worn, který umožňuje dřevu dýchat a poskytuje tak dostatečnou rezonanci, ale také zaručuje, že nástroj bude stárnout přirozeným a atraktivním způsobem.

Nástroj je pečlivě zkonstruován tak, aby poskytl autentický zvuk a příjemný pocit ze hry, stejně jako originální kusy ze zlaté éry Fenderu. Disponuje klasickými single coil snímači, vintage kobylkou, otevřenými ladícími mechanikami, medium jumbo pražci nebo nultým pražcem ze syntetické kosti. Nástroj tak nejen zachycuje půvab originálních vintage nástrojů, ale také poskytuje prvotřídní výkon ve velice širokém spektru žánrů.

Všechny produkty od výrobce
Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF OWT

Fender 60 Anniversary Road Worn Jazz Bass PF OWT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce