Fender 70th Anniversary Broadcaster Custom Built 2020

Fender 70th Anniversary Broadcaster Custom Built 2020

105990 Kč

Trhem osvědčený produkt, Fender 70th Anniversary Broadcaster Custom Built 2020 s pečetí kvality Fender - tento produkt máte za pár kliknutí extra levně za 105990 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212818
Do obchodu

Popis

Fender

Exkluzivní Fender 70th Anniversary Broadcaster Custom Built 2020 s trendy značkou Fender - tento produkt dodáváme v bombastické akci za 105990. Spolehněte se na nejvýhodnější ceny v našem internetovém obchodě. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte..

Elektrická kytara

 Tento Fender Broadcaster je součástí limitované série kytar z dílen Fender Custom Shopu, které firma Fender zhotovila k sedmdesátiletému výročí od uvedení kytar Broadcaster na trh.

Tělo nástroje, zhotovené ze dvou kusů speciálně vybraného dřeva jasanu, zdobí povrchová úprava v podobě nitrolaku s výraznými prvky umělé patiny (provedení Relic) a rovněž “postařená” barevná úprava Aged Nocaster Blonde. Kytara díky tomu nabízí autentický vzhled a feel léty hraných nástrojů, i když jde pochopitelně o zcela nový kus. Ke krku z jednoho kusu javoru (rift-sawn) s dobově autentickým 1950 Broadcaster U profilem je přilepen javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci (Medium Vintage). Zajímavostí je složený rádius hmatníku (7,25 u nultého pražce a 9,5 u krku), který rovněž najdete u některých původních modelů Broadcaster/Nocaster, a užší nultý pražec (41,4 mm).

Dva ručně vinuté single-coil snímače ’50-’51 Blackguard s Alnico 3 a 5 magnety z dílen Fender Custom Shopu a “51 moddded” Nocaster zapojení (podobné originálům s ovladačem Blender místo tónové clony a jasnějším zvukem krkového snímače) poskytují kytaře krásně plný otevřený zvuk s nezaměnitelným feelem kytar Fender Broadcaster. Třípolohovým přepínačem volíte mezi zvukem kobylkového snímače (s možností přimíchání kobylkového snímače ovladačem Blender), a dvěma polohami krkového snímače – plným průrazným zvukem v druhé poloze a zastřenějším zvukem na třetí (10k resistor a .001uF kapacitor).

Struny jsou ukotveny v ladídích mechanikách ve vintage designu a tradiční pevné kobylce s mosaznými sedly. Kytara je dodávána v kufru, který kromě nástroje obsahuje kytarový popruh, certifikát pravosti, reprint dobového prodejního plakátu ke kytarám Broadcaster, trsátka, kryt na kobylku a náhradní control plate s potenciometry a moderním Telecaster zapojením.

Všechny produkty od výrobce
Fender 70th Anniversary Broadcaster Custom Built 2020

Fender 70th Anniversary Broadcaster Custom Built 2020

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce