Fender 70th Anniversary Broadcaster MN BGB

Fender 70th Anniversary Broadcaster MN BGB

62690 Kč

Ve slevě je Fender 70th Anniversary Broadcaster MN BGB od populárního výrobce Fender - toto zboží si můžete zakoupit v sezónní slevě za 62690 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212431
Do obchodu

Popis

Fender

Unikátní Fender 70th Anniversary Broadcaster MN BGB populárního výrobce Fender - toto zboží si můžete nechat poslat při likvidaci skladu za nepřekonatelných 62690. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická kytara

 Přesně před sedmdesáti lety, v roce 1950, představila americká značka Fender široké veřejnosti první Fender model elektrické kytary s masivním tělem nazvaný Broadcaster. Nicméně o pár měsíců později se z těchto kytar, po intervenci firmy Gretsch s registrovaným názvem BroadKaster, staly dnes ceněné modely bez loga známé jako „Nocaster“, a posléze již s logem legendární Telecastery, které zcela změnily podobu moderní populární hudby. Počet Broadcaster modelů se odhaduje na 250 a jedná se o naprosté sběratelské skvosty.

Limitovaná řada (na počet 2020 kusů) 70th Anniversary Broadcaster připomíná právě tyto první single-cut kytary s masivním tělem. Jasanové tělo nástroje zdobí lesklý nitro lak, který umožnuje dřevu dýchat, netlumí jeho zvuk a přirozeně „stárne“ s kytarou. Javorový krk s „U“ profilem, hmatník rozdělený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall a jeho rádius (7,25 palců) nabízí zcela autentický feel originálu.

Dva zakázkové single-coi snímače ’50-’51 Blackguard zhotovené ve Fender Custom Shopu poskytují kytaře autentický twang ranných modelů Telecaster. K úpravám zvuku slouží potenciometry hlasitosti, tónové clony a třípolohový přepínač snímačů. Stabilitu ladění zaručuje uchycení strun ve firemních mechanikách ve vintage designu a v pevné kobylce se třemi mosaznými sedly a ukotvením strun skrze tělo. Stylový vzhled nástroje podtrhuje černý jednovrstvý pickguard. Sedmdesátileté výročí připomíná neckplate a výšivka na tvídovém kufru, ve kterém je kytara dodávána.

Všechny produkty od výrobce
Fender 70th Anniversary Broadcaster MN BGB

Fender 70th Anniversary Broadcaster MN BGB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce