Fender American Acoustasonic Strat EB COC

Fender American Acoustasonic Strat EB COC

79990 Kč

Není proč váhat, Fender American Acoustasonic Strat EB COC s pečetí kvality Fender - toto zboží si můžete koupit za bombastickou cenu 79990 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí k našim bestsellerům. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Pokud budete spokojeni, doporučte nás prosím svým známým.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219774
Do obchodu

Popis

Fender

Váš oblíbený produkt, Fender American Acoustasonic Strat EB COC od předního výrobce Fender - toto zboží si můžete objednat výhodně za 79990. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc..

Elektroakustická hybridní kytara

 Elektroakustická kytara Fender American Acoustasonic Stratocaster spojuje světy elektrických a akustických nástrojů a dokazuje, že se značka Fender nemusí pouze obracet do slavné minulosti. Kytara je vyráběna v kalifornské Coroně (USA), čemu odpovídá i její špičkové zpracování.

Acoustasonic Stratocaster Cocobolo už na první pohled upoutá parádní kresbou exotických dřev (topu z cocobolo a těla a krku ze dřeva white limba) podpořených klasičtějšími materiály v podobě hmatníku a ladících kolíčků z ebenu. Úzké tělo nabízí příjemnou pokojovou hlasitost, takže kytara bude dobře hrát i „unplugged“ ve vašem obýváku, nicméně skutečné přednosti této kytary přináší až amplifikace.

Zvuk je snímán pomocí tří snímačů. Magnetický single-coil Noiseless vám poskytne autentický tón elektrických kytar Fender, navíc bez typického brumu single-coilů. Svět elektroakustických kytar zastupuje podkobylkový piezo snímač a senzor umístěný v těle kytary, oba značky Fishman. Zvuky magnetického a piezo snímačů lze používat samostatně i simultánně, k nastavení jejich poměru slouží ovladač Mod.

To samo o sobě už je docela pěkné, ale Acoustasonic umí víc. Technologie Acoustic Engine nabízí simulace deseti různých velikostí těla akustických kytar a použitých dřev. Už tak nemusíte přemýšlet, jestli s sebou vzít na koncert větší Dreadnought či kytary s menším tělem, zda bude lepší palisandr či mahagon a konečně jestli vám taky nepřijde vhod zvuk Telecasteru/Stratocasteru - Fender American Acoustasonic Stratocaster to vše nabízí v jednom kompaktním těle.

Kytara je dodávána v kufru.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Acoustasonic Strat EB COC

Fender American Acoustasonic Strat EB COC

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce