Fender American Original 50S Precision Bass MN AZG

Fender American Original 50S Precision Bass MN AZG

53110 Kč

Oblíbený produkt Fender American Original 50S Precision Bass MN AZG od producenta Fender - tento artikl je v tento okamžik za skvělou cenu 53110 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. DOPRAVA ZDARMA nyní i bez speciálního kupónu, stačí nakoupit za víc než tři tisíce korun. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212326
Do obchodu

Popis

Fender

Prvotřídní Fender American Original 50S Precision Bass MN AZG od kvalitního výrobce Fender - toto zboží si můžete nechat poslat za perfektní cenu 53110. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická baskytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých, šedesátých a sedmdesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Baskytara Precision Bass je s námi již od roku 1951, a bez nadsázky lze tvrdit, že její uvedení změnilo hudební svět. Model American Original ‘50s zachovává veškerou autenticitu původního nástroje při současném zlepšení herního komfortu. K tradičním prvkům patří například Vintage Tall pražce, kobylka se čtyřmi kameny a kostěný nultý pražec. Split-Coil snímač byl od základu navržen s důrazem na dobovou autenticitu. Enamelový cívkový drát, tkaninou potažené výstupní kabely a Alnico 5 magnety nezklamou ani nejnáročnější hráče. Lesklý nitrocelulózový lak umožňuje dřevu dýchat a poskytuje tak dostatečnou rezonanci, ale také zaručuje, že nástroj bude stárnout přirozeným a atraktivním způsobem. Jedná se samozřejmě o americkou výrobu, nadchne vás tedy nejen vynikající zvuk, ale také kvalita materiálů a zpracování.

Nataženy jsou struny Fender 7250M (.045 - .105) a nástroj je dodáván s vintage tweedovým kufrem.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 50S Precision Bass MN AZG

Fender American Original 50S Precision Bass MN AZG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce