Fender American Original 50s Stratocaster MN INS

Fender American Original 50s Stratocaster MN INS

51190 Kč

Váš oblíbený produkt, Fender American Original 50s Stratocaster MN INS od oblíbené značky Fender - toto zboží si můžete nechat dodat v husté akci za 51190 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212449
Do obchodu

Popis

Fender

Nabídka pro vás: Fender American Original 50s Stratocaster MN INS co odebíráme od výrobce Fender - toto zboží si můžete opatřit ve výhodné akci za 51190. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Neplaťte jinde víc než musíte..

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara American Original ´50s Stratocaster je ztělesněním zvuku a hudebního odkazu padesátých let minulého století. K nástrojům z této dekády neodmyslitelně patří tělo vyrobené z jasanu či olše, které v tomto případě doprovází lesklý nitro lak – ten nejen umožnuje dřevu dýchat a netlumí jeho zvuk, ale navíc s přibývajícími léty dodá kytaře ryze osobní charakter. Další povinnou složkou je javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall. Profil javorového krku „Soft V“ představuje ideální platformu pro hraní rytmických doprovodů, akordových rozkladů i znělých kytarových sól.

Voskované snímače Pure Vintage ´59 s Alnico 5 magnety poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K jeho úpravám slouží standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového switche. Stylový vzhled nástroje podtrhuje použitý hardware ve vintage stylu včetně synchronizovaného tremola se šesti vruty a světlý jednovrstvý pickguard (Eggshell).

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 50s Stratocaster MN INS

Fender American Original 50s Stratocaster MN INS

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce