Fender American Original 60s Jaguar RW DB (použité)

Fender American Original 60s Jaguar RW DB

49990 Kč

Trendy Fender American Original 60s Jaguar RW DB značky Fender - tento produkt doručujeme ve slevové akci za 49990 Kč. Nakupujte v našem e-shopu za skvělé ceny. Jakmile se vám zalíbí zboží nad 3000 Kč, cenu dopravy už nemusíte řešit, bude GRATIS. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212453
Do obchodu

Popis

Fender

Neodoláte: Fender American Original 60s Jaguar RW DB od značky Fender - toto zboží si můžete nechat poslat po zlevnění za 49990. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Na vámi zadanou adresu bude BEZPLATNĚ dopravena objednávka v hodnotě 3000 Kč nebo víc. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu..

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara American Original ´60s Jaguar je věrnou kopií modelů ze šedesátých let. K nástrojům z této dekády neodmyslitelně patří tělo vyrobené ze dřeva olše, které v tomto případě doprovází lesklý nitro lak – ten nejen umožnuje dřevu dýchat a netlumí jeho zvuk, ale navíc s přibývajícími léty dodá kytaře ryze osobní charakter. K javorovému krku je přilepen palisandrový hmatník osazený dvaadvaceti pražci velikosti Vintage Tall. Profil krku „60s C“ představuje ideální platformou pro hraní rytmických doprovodů, akordových rozkladů i znělých kytarových sól.

Snímače Pure Vintage ´62 poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K jeho úpravám slouží, pro kytary Jaguar typicky, komplexní způsob přepínání, kdy volíte mezi dvěma obvody (Rhythm a Lead). V prvním zmíněném můžete aktivovat oba snímače, ve druhém pouze krkový. K úpravám zvuku Lead obvodu slouží potenciometry Master Tone a Master Volume, charakter zvuku Rhythm obvodu nastavíte dvěma otočnými ovladači (kolečky) s funkcemi Volume a Tone. Další zvukové korekce (přepínání mezi snímači) umožňují dva dvoupolohové switche, zbylý switch funguje jako Mid-Cut (strangle switch).

Stylový vzhled nástroje podtrhuje použitý hardware ve vintage stylu včetně uzamykatelného Jaguar Floating tremola a čtyřvrstvý pickguard z imitace želvoviny.

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 60s Jaguar RW DB (použité)

Fender American Original 60s Jaguar RW DB

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce