Fender American Original 60s Jazzmaster RW IBM

Fender American Original 60s Jazzmaster RW IBM

49990 Kč

Jedinečná nabídka, Fender American Original 60s Jazzmaster RW IBM co odebíráme od výrobce Fender - tento artikl čeká na vás v neopakovatelné akci za 49990 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Oblíbený bonus, BEZPLATNÉ poštovné a balné, je poskytován pro objednávky nad 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212452
Do obchodu

Popis

Fender

Vaše oblíbené zboží, Fender American Original 60s Jazzmaster RW IBM od populárního výrobce Fender - toto zboží si můžete nechat doručit v neopakovatelné akci za 49990. Výhodné ceny máme pro všechny zákazníky. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Neplaťte jinde víc než musíte..

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara ´60s Jazzmaster je věrnou kopií modelů ze šedesátých let, původně určených jazzovým kytaristům, které nakonec získaly mimořádnou oblibu mezi muzikanty z alternativní hudební scény – od surf rocku po indie rock. K nástrojům z této dekády neodmyslitelně patří tělo vyrobené ze dřeva olše, které v tomto případě doprovází lesklý nitro lak – ten nejen umožnuje dřevu dýchat a netlumí jeho zvuk, ale navíc s přibývajícími léty dodá kytaře ryze osobní charakter.

K javorovému krku je přilepen palisandrový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall. Profil krku „Mid 60s C“ představuje ideální platformou pro hraní rytmických doprovodů, akordových rozkladů i znělých kytarových sól.

Snímače Pure Vintage ´65 poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K větší zvukové všestrannosti nástroje přispívají dva nezávislé Rhythm a Lead obvody s oddělenými ovladači hlasitosti a tónové clony. Stylový vzhled nástroje podtrhuje použitý hardware ve vintage stylu včetně uzamykatelného Jazzmaster Floating tremola a čtyřvrstvý pickguard z imitace želvoviny.

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 60s Jazzmaster RW IBM

Fender American Original 60s Jazzmaster RW IBM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce