Fender American Original 60s Stratocaster RW SHP

Fender American Original 60s Stratocaster RW SHP

52590 Kč

Neodoláte: Fender American Original 60s Stratocaster RW SHP oblíbené značky Fender - tento artikl je v tuhle chvíli za výhodnou cenu 52590 Kč. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212450
Do obchodu

Popis

Fender

Vynikající Fender American Original 60s Stratocaster RW SHP od známého výrobce Fender - tento produkt doručujeme při právě probíhající akci za 52590. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. A co takhle doprava ZADARMO? Objednáte-li si nad 3000 Kč, neplatíte poštovné. Jasná úspora a k tomu spokojenost z nákupu, není proč váhat..

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara American Original ´60s Stratocaster je ztělesněním zvuku a hudebního odkazu šedesátých let minulého století. K nástrojům z této dekády neodmyslitelně patří tělo vyrobené ze dřeva olše, které v tomto případě doprovází lesklý nitro lak – ten nejen umožnuje dřevu dýchat a netlumí jeho zvuk, ale navíc s přibývajícími léty dodá kytaře ryze osobní charakter. K javorovému krku je přilepen palisandrový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall. Profil krku „60s C“ představuje ideální platformou pro hraní rytmických doprovodů, akordových rozkladů i znělých kytarových sól.

Voskované snímače Pure Vintage ´65 s Alnico 5 magnety poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K jeho úpravám slouží standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a pětipolohového switche. Stylový vzhled nástroje podtrhuje použitý hardware ve vintage stylu včetně synchronizovaného tremola se šesti vruty a třívrstvý pickguard v provedení Mint Green.

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 60s Stratocaster RW SHP

Fender American Original 60s Stratocaster RW SHP

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce