Fender American Original 60s Telecaster RW BMM

Fender American Original 60s Telecaster RW BMM

53690 Kč

Spokojenost přinášející Fender American Original 60s Telecaster RW BMM co odebíráme od výrobce Fender - tento produkt máte na dosah ruky při časově omezené akci za 53690 Kč. Upozorňujeme, že nabídka má omezenou platnost. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Přejeme vám spokojenost z výhodného nákupu.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212451
Do obchodu

Popis

Fender

Velmi oblíbený produkt Fender American Original 60s Telecaster RW BMM kvalitní značky Fender - tento artikl je v tento okamžik za úžasnou cenu 53690. Vybírejte to nejlepší u nás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara American Original ´60s Telecaster je ztělesněním zvuku a hudebního odkazu šedesátých let minulého století. K nástrojům z této dekády neodmyslitelně patří tělo vyrobené ze dřeva olše, které v tomto případě doprovází lesklý nitro lak – ten nejen umožnuje dřevu dýchat a netlumí jeho zvuk, ale navíc s přibývajícími léty dodá kytaře ryze osobní charakter. K javorovému krku je přilepen palisandrový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall. Profil krku „Mid 60s C“ představuje ideální platformou pro hraní rytmických doprovodů, akordových rozkladů i znělých kytarových sól.

Snímače Pure Vintage ´64 s Alnico 3 magnety poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K jeho úpravám slouží standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, dvou tónových clon a třípolohového switche. Stylový vzhled nástroje podtrhuje použitý hardware ve vintage stylu včetně „popelníkové“ kobylky se třemi mosaznými sedly a ukotvením strun skrze tělo, oboustranná lemovka těla a třívrstvý pickguard (Eggshell).

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 60s Telecaster RW BMM

Fender American Original 60s Telecaster RW BMM

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce