Fender American Original 60s Telecaster Thinline MN SFG

Fender American Original 60s Telecaster Thinline MN SFG

54290 Kč

V akci je Fender American Original 60s Telecaster Thinline MN SFG od kvalitního výrobce Fender - tento hit snadno najdete v úžasné akci za 54290 Kč. Ceny jsou tento týden stlačené na minimum. Pokud se vám líbí bezplatné poštovné, zkontrolujte, že objednáváte za víc než 3000 Kč. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212448
Do obchodu

Popis

Fender

Velmi oblíbený produkt Fender American Original 60s Telecaster Thinline MN SFG od originálního výrobce Fender - toto zboží si můžete nechat poslat za perfektní cenu 54290. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Jen nyní je POŠTOVNÉ ZDARMA, když si vyberete zboží nad 3000 Kč. Ať vám ušetřené korunky udělají hodně radosti..

Elektrická kytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých a šedesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

Elektrická kytara American Original ´60s Telecaster Thinline nabízí vřelý zvuk lehkého pololubového těla z jasanu, kulatější „twang“ a elegantní design, pro které si tyto nástroje zamilovali hráči country i indie rocku. Lesklý nitro lak umožnuje dřevu dýchat, netlumí jeho zvuk a přirozeně „stárne“ s kytarou. K javorovému krku s příjemným „Medium C“ profilem je přilepen javorový hmatník osazený jednadvaceti pražci velikosti Vintage Tall.

Dva single-coil snímače navržené designovým guru Timem Shawem poskytují kytaře maximálně dobový zvuk. K jeho úpravám slouží standardní ovladače v podobě potenciometru hlasitosti, tónové clony a třípolohového switche. Stylový vzhled nástroje podtrhuje použitý hardware ve vintage stylu včetně „popelníkové“ kobylky se třemi ocelovými sedly a ukotvením strun skrze tělo a třívrstvý pickguard z imitace želvoviny.

Posledním dílem do skládačky je kufr ve vintage designu, ve kterém je nástroj dodáván.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 60s Telecaster Thinline MN SFG

Fender American Original 60s Telecaster Thinline MN SFG

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce