Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT

Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT

56590 Kč

Udělejte si radost: Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT od předního výrobce Fender - tento produkt koupíte po zlevnění za 56590 Kč. Podívejte se také na další položky ze širokého katalogu. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Lepší nabídku už na trhu hledat nemusíte.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212329
Do obchodu

Popis

Fender

V akci je pouze tady Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT od Fender - tento artikl čeká na vás za mimořádně nízkou cenu 56590. Počet kusů na zákazníka může být omezen. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Využijte nabídku dřív, než dojde ke zdražení..

Elektrická baskytara

 Ediční řada American Original od legendární americké značky Fender představuje hudební nástroje s designem a zvukovými vlastnostmi originálních modelů z padesátých, šedesátých a sedmdesátých let minulého století s přidanou hodnotou v podobě současných konstrukčních prvků, jako je například moderní rádius hmatníku.

V sedmdesátých letech byla baskytara Jazz Bass již dospělým nástrojem, který díky neustálému vývoji pomohl inovovat dosavadní herní techniky o nové postupy, jako je například slapping, a také položit základy funku a disca. American Original ‘70s ctí původní odkaz a vylepšuje jej s důrazem na komfort hraní. K tradičním prvkům kromě lesklého urethanového laku patří například Vintage Tall pražce, kobylka se čtyřmi kameny a kostěný nultý pražec. Dvojice single-coil snímačů byla od základu navržena s důrazem na dobovou autenticitu. Enamelový cívkový drát, tkaninou potažené výstupní kabely a Alnico 5 magnety nezklamou ani nejnáročnější hráče. Jedná se samozřejmě o americkou výrobu, nadchne vás tedy nejen vynikající zvuk, ale také kvalita materiálů a zpracování.

Nataženy jsou struny Fender 7250M (.045 - .105) a nástroj je dodáván s pevným vintage kufrem.

Všechny produkty od výrobce
Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT

Fender American Original 70S Jazz Bass MN VWT

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce