Fender Cunife Wide Range Bridge Pickup

Fender Cunife Wide Range Bridge Pickup

4990 Kč

Tohle si zamilujete: Fender Cunife Wide Range Bridge Pickup s pečetí kvality Fender - tento artikl nepropásněte ve výprodejové akci za 4990 Kč. Ceny a dodací lhůty tlačíme stále dolů. Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Vy tak neplatíte nic navíc!

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219834
Do obchodu

Popis

Fender

Zákazníky doporučované zboží, Fender Cunife Wide Range Bridge Pickup od top výrobce Fender - toto zboží si můžete nechat doručit v sezónní slevě za 4990. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Utraťte minimálně tři tisíce a DOPRAVU ZCELA ZDARMA máte v kapse. Záleží nám na tom, abyste ušetřili..

Snímač pro elektrickou kytaru

 Tyto snímače se speciálními CuNiFe magnety navazují na 70. léta, kdy je Fender používal ve svých špičkových kytarách Telecaster Custom a Deluxe. Když se na přelomu 80. let tyto kytary přestaly vyrábět, zmizely s nimi i tyto snímače. Nyní máte možnost si po více než čtyřiceti letech na vlastní kůži zažít zvuk největších kytarových velikánů této doby.

Když na počátku 70. let začala hudební scéna směřovat k tvrdším žánrům a plnějšímu, hutnému zvuku humbuckerů, přišel Fender na trh s touto řadou, kterou pro něj navrhl uznávaný dizajnér snímačů Seth Lover. Uspokojuje tak touhu po vyšším výstupním signálu dvoucívkových snímačů, ale zároveň si zachovává proslulou, lehce rozpoznatelnou charakteristiku zvuku Fenderu.

Speciální CuNiFe magnety ze slitiny mědi, niklu a železa poskytují bohatý, zvonivý zvuk s plnými basy a čistými výškami, který je pro humbuckery typický. Zároveň je však snímač schopen si udržet svou jasnost a čitelnost i při vysokém zkreslení. Společně s větší cívkou tak dosahuje jedinečného zvuku Telecasterů Custom, Thinline a Deluxe z této doby.
To vše podtrhuje klasický design 70. let s chromovým krytem, logem Fender a „3+3“ stylem odkrytých magnetů.

Tento snímač je určen k umístění ke kobylce a má výstupní odpor 11,2 - 11,8k Ohmů.

Všechny produkty od výrobce
Fender Cunife Wide Range Bridge Pickup

Fender Cunife Wide Range Bridge Pickup

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce