Fender Cunife Wide Range Neck Pickup

Fender Cunife Wide Range Neck Pickup

4990 Kč

Velmi oblíbený produkt Fender Cunife Wide Range Neck Pickup od výrobce Fender - tento artikl doporučujeme ve výprodejové akci za 4990 Kč. Dělá nám radost, že naše akce dělají radost vám! Naplníte-li košík zbožím nad tři tisíce, okamžitě máte ZADARMO dopravu až k vám. Nakupování na internetu je tak opět výhodnější než v kamenné prodejně, která má vyšší náklady.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN219833
Do obchodu

Popis

Fender

Hit poslední doby, Fender Cunife Wide Range Neck Pickup od známého výrobce Fender - tento hit můžete získat za téměř velkoobchodní cenu 4990. Počet kusů na zákazníka může být omezen. Běží vám čas na BEZPLATNOU dopravu k objednávkám v hodnotě 3000 Kč a víc! Přejeme vám příjemné nakupování..

Snímač pro elektrickou kytaru

 Tyto snímače se speciálními CuNiFe magnety navazují na 70. léta, kdy je Fender používal ve svých špičkových kytarách Telecaster Custom a Deluxe. Když se na přelomu 80. let tyto kytary přestaly vyrábět, zmizely s nimi i tyto snímače. Nyní máte možnost si po více než čtyřiceti letech na vlastní kůži zažít zvuk největších kytarových velikánů této doby.

Když na počátku 70. let začala hudební scéna směřovat k tvrdším žánrům a plnějšímu, hutnému zvuku humbuckerů, přišel Fender na trh s touto řadou, kterou pro něj navrhl uznávaný dizajnér snímačů Seth Lover. Uspokojuje tak touhu po vyšším výstupním signálu dvoucívkových snímačů, ale zároveň si zachovává proslulou, lehce rozpoznatelnou charakteristiku zvuku Fenderu.

Speciální CuNiFe magnety ze slitiny mědi, niklu a železa poskytují bohatý, zvonivý zvuk s plnými basy a čistými výškami, který je pro humbuckery typický. Zároveň je však snímač schopen si udržet svou jasnost a čitelnost i při vysokém zkreslení. Společně s větší cívkou tak dosahuje jedinečného zvuku Telecasterů Custom, Thinline a Deluxe z této doby.
To vše podtrhuje klasický design 70. let s chromovým krytem, logem Fender a „3+3“ stylem odkrytých magnetů.

Tento snímač je určen k umístění ke krku a má výstupní odpor 10,1 - 10,7k Ohmů.

Všechny produkty od výrobce
Fender Cunife Wide Range Neck Pickup

Fender Cunife Wide Range Neck Pickup

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce