Fender FA-345CE Auditorium LRL 3TS (použité)

Fender FA-345CE Auditorium LRL 3TS (použité)

6800 Kč

Nejprodávanější Fender FA-345CE Auditorium LRL 3TS (použité) od značky Fender - toto zboží si můžete nechat poslat za výhodnou cenu 6800 Kč. Ve slevě nabízíme nepřeberné množství dalších položek. Pokud nechcete platit dopravu, stačí vytvořit objednávku v minimální hodnotě 3000 Kč. Už se těšíte na svoji objednávku?

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN222043
Do obchodu

Popis

Fender

Tohle si zamilujete: Fender FA-345CE Auditorium LRL 3TS (použité) od oblíbené značky Fender - tento produkt koupíte v jedinečné akci za 6800. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. A nejlepší na tom všem je, že při objednávce nad tři tisíce Kč nezaplatíte ani korunu za dopravu. Vy tak neplatíte nic navíc!.

Elektroakustická kytara

 Výrobní vada, fleky pod lakem na přední desce, viz foto.

Elektroakustická kytara FA-345CE Auditorium skutečně zní stejně dobře jako vypadá. Díky osazení kvalitní elektronikou Fishman s ní můžete veřejně vystupovat bez obav, že by zvuk nástroje ztratil svůj přirozený akustický charakter.

Kytara vychází z populárního tvaru Auditorium, který si pro jeho všestrannost oblíbili kytaristé hrající trsátkem i prstovou technikou. Přední deska kytary je zhotovena z laminovaného fládrovaného javoru s parádní kresbou dřeva, luby a zadní deska jsou vyrobeny z překližovaného dřeva lacewood, zvukovými vlastnostmi podobnému mahagonu. Ke krku ze dřeva nato přiléhá hmatník z fíkovníku osazený dvaceti pražci. Orientaci po ploše hmatníku usnadňují zdobné intarzie z imitace perlati.

Struny jsou uchyceny ve firemních chromovaných ladících mechanikách a přes sedlo z materiálu TusQ v kobylce z fíkovníku zhotovené v populárním tvaru ”Viking”. Vizuální dojem vhodně doplňují rozeta v designu „Keystone“ a logo na hlavici kytary.

Všechny produkty od výrobce
Fender FA-345CE Auditorium LRL 3TS (použité)

Fender FA-345CE Auditorium LRL 3TS (použité)

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce