Fender FEJ-610 Jaguar/Jazzmaster/Starcaster Gig Bag

Fender FEJ-610 Jaguar/Jazzmaster/Starcaster Gig Bag

1140 Kč

Není proč váhat, Fender FEJ-610 Jaguar/Jazzmaster/Starcaster Gig Bag s pečetí kvality Fender - tento hit můžete získat při právě probíhající akci za 1140 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Dopravné bez jakéhokoliv poplatku se nyní vztahuje už na objednávky v minimální hodnotě 3000 Kč. Záleží nám na tom, abyste ušetřili.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN211875
Do obchodu

Popis

Fender

Ve slevě je Fender FEJ-610 Jaguar/Jazzmaster/Starcaster Gig Bag s jakostní značkou Fender - tento hit snadno najdete po slevě za 1140. Nákup přes nás znamená jistotu dobré ceny. Vyberte si zboží v celkové hodnotě nad 3000 Kč a poštovné máte ZDARMA. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznický přístup..

Obal pro elektrickou kytaru

 Obal pro elektrickou kytaru z řady F610 představuje stylovou a cenově dostupnou volbu, jak ochránit váš cenný hudební nástroj během běžné manipulace a cestování. Vnější plášť je vyroben z odolného polyesteru. Pohodlí a bezpečnost kytary zaručuje 10 mm tlustá vycpávka. Manipulace s obalem je možná pomocí ergonomických ramenních popruhů nebo dvojitého madla. Veškeré potřebné příslušenství uložíte do prostorné kapsy na přední straně obalu, která v sobě ukrývá vnitřní kapsu pro drobné příslušenství, tj. trsátka, špunty, struny apod. Tento model skvěle pasuje na kytary Fender Jaguar, Jazzmaster nebo Starcaster.

Všechny produkty od výrobce
Fender FEJ-610 Jaguar/Jazzmaster/Starcaster Gig Bag

Fender FEJ-610 Jaguar/Jazzmaster/Starcaster Gig Bag

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce