Fender Fullerton Jazzmaster Uke Tidepool

Fender Fullerton Jazzmaster Uke Tidepool

4990 Kč

V akci je Fender Fullerton Jazzmaster Uke Tidepool s proslulou značkou Fender - toto zboží si můžete nechat dodat s výjimečnou slevou za 4990 Kč. Pozor, počet kusů na skladě může být u akčního zboží omezený, zajistěte si svůj kus včas. Zásilky nad 3000 Kč k vám budou dopraveny BEZPLATNĚ. Nakoupit a ještě ušetřit, co si přát víc.

Kategorie: 
Výrobce: 
SKU: HN212501
Do obchodu

Popis

Fender

Ve slevě je Fender Fullerton Jazzmaster Uke Tidepool od známého výrobce Fender - tento artikl se na vás těší za výhodnou cenu 4990. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Máte rádi DOPRAVU, kterou za vás zaplatí e-shop? Stačí nakoupit nad 3000 Kč a je vaše. Už se těšíte na svoji objednávku?.

Elektroakustické ukulele

 Elektroakustické ukulele Fender Fullerton spojují kompaktní tvar ukulelí s estetikou elektrických kytar Fender. Konkrétně model Jazzmaster Uke je koncertní ukulele v designu Jazzmastera, ze kterého si vypůjčuje specifický offset tvar těla, pickguard a tvar hlavice s 4-in-line ladícími mechanikami.

Samotné tělo nástroje je zhotoveno z přední laminované smrkové desky a zadní desky a lubů z mahagonu. K javorovému krku je přilepen ořechový hmatník osazený devatenácti pražci a bílými pozičními tečkami pro snazší orientaci. Struny jsou přes nultý pražec z umělé kosti ukotveny ve zmíněných niklových 4-in-line mechanikách v nezaměnitelném Fender designu a kobylce z ořechu.

Muzikanti, co rádi hrají nahlas (ať už s kapelou, nebo sólo) jistě uvítají možnost ozvučení, které ukulele poskytuje firemní preamp s ovladači hlasitosti, EQ (Tone) a praktickou integrovanou ladičkou.

Všechny produkty od výrobce
Fender Fullerton Jazzmaster Uke Tidepool

Fender Fullerton Jazzmaster Uke Tidepool

Podobné produkty

Další produkty od výrobce  

Zobrazit všechny produkty od výroce